Garáž pro 4 osobní auta

Konečně jsem dodělal dlouho rozdělanou věc a to garáže pro 4 automobily. Takovýchto garáži je po celé republice nespočet v různých provedeních, většinou stavěných za komančů v různých akcích „Z“ a podobně, takže jejich vzhled a provedení se odvíjelo od právě dostupného materiálu.
Vše je řezáno laserem do papírového kartonu, nabarveno akrylem a patinováno práškovými pigmenty.

 

You may also like...

6 Responses

 1. Miloš napsal:

  Vše vypadá skvěle! Zaujal mě 3D efekt na nápisu „Luhačovice“. To umí udělat laser do kartonu nebo je ho dosaženo pomocí více vrstev?

  Zdravim Miloš M.

  • Honza napsal:

   Děkuji za hodnocení.
   Pokud myslíš štuk kolem nápisu Luhačovice, tak to je z jednoho kusu kartonu gravírovaného laserem. Nakonec je dovnitř vlepen běžný kancelářský papír s potiskem názvu stanice.

 2. jirka napsal:

  Pěkné stavby ale připadá mi, že Luhačovice jsou věrnou kopií modelu od Šikulů (Adršpach). Našel jsem pouze pár rozdílů a to nápis na štítu a jiná veranda.
  Ale klobouk dolů určitě to dá práci něco tak pěkného vytvořit.

  • Honza napsal:

   Díky za hodnocení. Jenom s tou kopií podle Šikulů bych to případně otočil, protože Luhačovice jsem dokončil někdy v únoru 2013, což je minimálně půl roku před Šikulama. Ale je fakt, že když jsem viděl na jejich stránkách Adršpach, tak v první chvíli jsem si myslel, že je to můj model :). Věř mi, že pro mě nemá smysl ztrácet čas výrobou modelů, které jsou už na trhu a něco kopírovat. Dělám jenom to, co potřebuji na svém kolejišti a nejde koupit.

   • jirka napsal:

    Tak to se omlouvám. Právě Adršpach od Šikulů jsem si koupil až teď. Jsem začátečník tak hledám na netu nějaké inspirace a rady.
    Neděláš něco i na zakázku mám pár staveb, které nejsou nikde k dostání nedalo by se to objednat u tebe?

    • Honza napsal:

     Udělám cokoliv. Jediný problém je ale čas. Pokud to máš nakreslené, tak vyřezat to není problém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..